NASI KANDYDACI:

1. KRZYSZTOF HALIŻAK

Absolwent Politechniki Gdańskiej (budownictwo) i podyplomowo UMK w Toruniu (zarządzanie finansami); do niedawna pracownik samorządowej administracji drogowej, obecnie prowadzi działalność z zakresu projektowania i nadzorów. Radny Rady Miejskiej Chojnic (dwie kadencje), członek Zarządu Samorządu Osiedla nr 3 Słoneczne – Leśne - Metalowiec

MIASTO CHOJNICE

2. MARCIN WAŁDOCH

Rodowity chojniczanin, mąż i ojciec. Zawodowo, wykładowca akademicki na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Doktor nauk o polityce. Od kilkunastu lat społecznik i samorządowiec. Były członek zarządu osiedla Kolejarz-Prochowa. W przeszłości asystent poselski i przedstawiciel wojewody pomorskiego przy Radzie Społecznej chojnickiego szpitala. Autor interpelacji poselskich i petycji sejmowych oraz samorządowych. Autor Chojnickiego Bloga Politycznego.

3. RADOSŁAW OSIŃSKI

Lat 52, żonaty, wykształcenie wyższe, pracownik Szpitala Specjalistycznego w Chojnicach. Przez ponad 20 lat dziennikarz lokalnych i regionalnych mediów. Znakomicie zorientowany w sprawach społecznych i polityce samorządowej. Od 35 lat honorowy dawca krwi (53 litry).

4. MARTYNA BEMBENEK

Rodowita chojniczanka, młoda ambitna osoba, była wolontariuszka Caritas Polska, z zamiłowaniem do zwierząt oraz natury, która czynnie będzie walczyć o zatrzymanie wycinek drzew w lasku miejskim.

5. JAKUB MYSZKA

Lat 22, wolnościowiec, antysystemowiec, człowiek stricte z ulicy, który przyjął sobie za cel zniszczyć system, w którym władza może nas okradać.

6. JADWIGA SZMAGLIŃSKA

Lat 64, emerytka pracująca w Firmie prywatnej AJA-ALKON na stanowisku księgowa, w tym kadry płace ZUS, w związku z wykonywaną przez cały okres zatrudnienia miałam i mam do czynienia z ludźmi znam ich problemy, lubię pomagać w ich rozwiązywaniu. Jestem członkiem stowarzyszenia Aktywni 50+ uwielbiam: nordic walking, zumbę i aktywnie spędzać czas.

7. ANNA LISZKA

Absolwentka ochrony środowiska, interesująca się architekturą krajobrazu, która na pierwszym miejscu stawia na komfort społeczeństwa i racjonalne zagospodarowanie terenu, o które będzie walczyła jako radna

8. ADAM WITKOWSKI

Mąż i ojciec dwóch córek, który zawodowo jest kierowcą. Jego priorytetem jest stan nawierzchni dróg, o które będzie zabiegać. Członek stowarzyszenia Niezależni PL Chojnice

9. KATARZYNA WÓJCIK

Działaczka społeczna, biorąca udział w akcjach proobronnych jako kluczowy element edukacji na rzecz bezpieczeństwa. Wrażliwa na krzywdę zwierząt, pragnie bronić zieleń Powiatu Chojnickiego

10. ADAM MAŁECKI

Lekarz medycyny specjalista psychiatra, od 45 lat w zawodzie. Założyciel Ośrodka Leczenia Nerwic MAWIKO w Chojnicach. Od 30 lat zwolennik partii konserwatywno-liberalnej. Interesuje się historią, literaturą, sztuką.

OKRĘG 1.