NASI KANDYDACI:

1. ANGELIKA SOBKOWIAK

45 lat. Aktywny działacz społeczny i przedsiębiorca. Uwielbia pomagać innym i z ogromnym zaangażowaniem bierze udział w licznych akcjach charytatywnych. Jest osobą odpowiedzialną, komunikatywną, nie bojącą się ciężkiej pracy oraz nowych wyzwań. Prywatnie matka dwójki dzieci.

GMINA CZERSK

2. MARIUSZ POKRZYWINSKI

Od ponad 25 lat zajmuje się działalnością samorządową. W latach 1998-2002 radny. Rady Miasta Chojnice, obecnie radny Rady Powiatu Chojnickiego od 2018 r. Pełnił też funkcję członka rady sołeckiej w sołectwie Rytel. Aktywnie działa na rzecz poprawy warunków pracy z parlamentarzystami, związkami zawodowymi, organizacjami pracodawców oraz z instytucjami państwowymi i samorządowymi województwa pomorskiego.

3. MARIAN GOŁUŃSKI

Lokalny przewoźnik, znany z humoru i sumienności. Mężczyzna z zainteresowaniami motoryzacyjnymi, dzielący się swoimi doświadczeniami, który pragnie przekazać innym swoje wartości.

4.CELESTYNA SZCZUKOWSKA

46 lat, wykształcenie średnie, Mężatka dumna mama czwórki dorosłych dzieci. Wolontariusz i społecznik. Trener akcji Biegam Bo Lubię. Pasjonatka aktywnego i zdrowego trybu życia oraz miłośniczka ogrodu i eko upraw.

5. DAWID JASNOCH

Mieszkaniec Gutowca, eurosceptyk, działacz ruchów wolnościowych, który w czasie pandemii protestował na rynku w Chojnicach oraz Warszawie walcząc o podstawowe prawa obywatelskie oraz przedsiębiorców.

6. WANESSA KASPRZAK

Mieszkanka Czerska, pasjonatka jeździectwa. Na co dzień reprezentująca pobliskim klub Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów konnych w Kwiekach

7. MATEUSZ GRADOWSKI

33 letni mieszkaniec Czerska. Dumny mąż i ojciec. Na co dzień pracujący jako instruktor nauki jazdy. Ponadto trener piłki nożnej mocno angażujący się w rozwój sportowy u dzieci. Pasjonata aktywnego spędzania czasu.

OKRĘG 4.